Предмет: Физика, автор: taksulkasonya

Який тиск на дно посудини чинить шар гасу висотою 50 см. З якою силою тисне гас на дно посудини площею 200см( квадратних) ( густина 800кг/м(кубічний)

Ответы

Автор ответа: 4yv1
3
Дано:
h=50 см
р=800 кг/м³
S=200 см
Знайти: р-? F-?
p=pgh=800×10×0.5= 4000 Па.
50 см=0.5 м.
F=p×S=4000×1=4000 Н.
200 см=1 м.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: kstepanenko1980
Предмет: Английский язык, автор: bookawerk
Предмет: Математика, автор: tnt2014121