Предмет: Физика, автор: kpugachova2869

Тіло підкидають вгору зі швидкістю 20м/с , Через який час після кидка Воно опиниться на висоті 15 м

Ответы

Автор ответа: NataliiaLizard
3
20-15=5 (м)
5/20=1/4 (с)

1-1/4=4/4-1/4=3/4 (с)

ответ: через 3/4 
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним
Предмет: Биология, автор: СоНяН1
Предмет: История, автор: ваня597