Предмет: Физика, автор: DanilTereshenko1337

координати тіла здійснюється за законом x=50+12 t+0,3t2 під дією сили 60H. яка маса цього тіла

Ответы

Автор ответа: fatt52
3
Ускорение тела из уравнения a=0.6 м/с² (a/2=0.3)
F=m*a
m=F/a=60/0.6=100 кг
======================
Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Геометрия, автор: evaantohina