Предмет: Химия,
автор: LadyDi5
Определите молярную массу горькой соли MgSO4 × 7 Н2О.
Ответы
Автор ответа:
3
молярна маса гептагідрат сульфат магнію,або горькой соли = 246 г беремо таблицю Менделєєва і рахуємо спочатку масу MgSo4 24 +32+16*4 =120 тепер рахуємо масу води 1*2+16=18 помі 7*18=126+ 120= 246 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fedotovaelenas
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: altynaikabdullina
Предмет: Литература,
автор: curiksofia952
Предмет: Математика,
автор: azizanau