Предмет: Физика, автор: yarowaelizawetp4vjfw

ПОМОГИТЕ, ПРОШУ,УМОЛЯЮ., ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!!!!!!! 25 БАЛЛОВ !!!!!!!!!!!
Розрахувати тиск води на глибине 11034мм, якщо густина води 1/см (в квадрате 3)

Ответы

Автор ответа: otlichnica1717
1
тиск=густина*g*висота
тиск=1000кг/см3*10Н/кг*11,034м=110340Па
Автор ответа: masha0000000000
0
дано:h=11.034 мg=10 м/с2ρ=1000 кг/м3
Найти: р
р=ρ*g*h=110340
Похожие вопросы