Предмет: Физика,
автор: yarowaelizawetp4vjfw
СРОЧНОО!!!!!!!!! ДАМ 20 БАЛОВ!
З якою силою людина тисне на лопату, якщо лопата шириною 20 см і товщиною леза 1 мм чинить тиск 1 МПа
Ответы
Автор ответа:
5
р=Fтиску/S, звідси Fтиску=pS
Fтиску=1000000Па*0.0002м2=200Н
Fтиску=1000000Па*0.0002м2=200Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: MaxMusic
Предмет: Алгебра,
автор: lacoste087
Предмет: География,
автор: pakett05050
Предмет: Математика,
автор: Аноним