Предмет: Математика,
автор: андрік4
за 5 кг яблук заплатили 30 грн.скільки грошей треба заплатити за 8 кг таких яблук
Ответы
Автор ответа:
0
1)30/5 = 6(грн)
2) 8*6=48(грн)
Ответ: 48 грн.
2) 8*6=48(грн)
Ответ: 48 грн.
Автор ответа:
2
1) 30/5=6 грн коштує 1 кг яблук
2) 6х8=48 грн. коштують 8 кг яблук
2) 6х8=48 грн. коштують 8 кг яблук
Похожие вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: tashtanbekovaaidana2
Предмет: Алгебра,
автор: delete99
Предмет: Математика,
автор: kristino4kaburova200
Предмет: Алгебра,
автор: mdbrother5