Предмет: Математика, автор: андрік4

за 5 кг яблук заплатили 30 грн.скільки грошей треба заплатити за 8 кг таких яблук

Ответы

Автор ответа: vyazm
0
1)30/5 = 6(грн)
2) 8*6=48(грн)
Ответ: 48 грн.
Автор ответа: anastasyacwetkova
2
1) 30/5=6 грн коштує 1 кг яблук
2) 6х8=48 грн. коштують 8 кг яблук
Похожие вопросы
Предмет: Кыргыз тили, автор: tashtanbekovaaidana2
Предмет: Алгебра, автор: mdbrother5