Предмет: Физика, автор: Vinnik47132512

Тіло масою 1кг рухається з постійним прискоренням 2 м/с 2. Чому дорівнює зміна імпульсу тіла за 3 с?

Ответы

Автор ответа: sokolovvovikn
2
dV=V-V0=a*t-V0=2*3-0=6 м/с
dp=m*V=1*6=6 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним