Предмет: Химия, автор: GLGLGLG208

У процесі нагрівання амоній нітриту утворилися азот і вода. Обчисліть об’єм азоту (н.у.), який можна одержати в результаті розкладання 128 г амоній нітриту, якщо об’ємна частка виходу азоту становить 90%.

Ответы

Автор ответа: Sixes
14
Дано:
m(NH4NO2) = 128 г.
w(вых.) = 90%
----------------------------
Найти: V(N2) - ?
Решение: 
NH4NO2 = N2↑ + 2H2O 
M(NH4NO2) = 64 г/моль
n(NH4NO2) = 128/64 = 2 моль 
Из УХР:
n(N2):n(NH4NO2) = 1:1
n(N2) = 2 моль
V(N2) = 2 * 22.4 = 44.8 л * 0.9 = 40.32 л. 
Ответ: V(N2) = 40.32 л. 
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: eminismatov2