Предмет: Химия,
автор: Sanechka03
Яку масу має 0.5 моль мeтанолу?
Ответы
Автор ответа:
3
Дано:
n(CH3OH) - 0.5 моль
------------------------------
Найти: m(CH3OH)- ?
Решение:
m = n * M
M(CH3OH) = 32 г/моль
m(CH3OH) = 32 * 0.5 = 16 г.
n(CH3OH) - 0.5 моль
------------------------------
Найти: m(CH3OH)- ?
Решение:
m = n * M
M(CH3OH) = 32 г/моль
m(CH3OH) = 32 * 0.5 = 16 г.
nik222321:
Привет! Поможешь мне с химией ?
Автор ответа:
8
Дано:
n(CH3OH)=0,5 моль
Знайти:
m(CH3OH)-?
Розв'язування.
З формули n=m/M
m=n*M
M(CH3OH) = 32 г/моль
m(CH3OH) = n(CH3OH)*M(CH3OH)
m(CH3OH) = 0,5 моль*32 г/моль = 16 г
Відповідь: 16 г
n(CH3OH)=0,5 моль
Знайти:
m(CH3OH)-?
Розв'язування.
З формули n=m/M
m=n*M
M(CH3OH) = 32 г/моль
m(CH3OH) = n(CH3OH)*M(CH3OH)
m(CH3OH) = 0,5 моль*32 г/моль = 16 г
Відповідь: 16 г
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: kirillo1950
Предмет: Геометрия,
автор: jvfryhbhjjj
Предмет: История,
автор: 7776nastia6777
Предмет: Математика,
автор: танюша60
Предмет: География,
автор: nubox04