Предмет: Химия, автор: vika7form

під час взаємодії етанової кислоти з магнієм виділився водень обємом 44,8 л обчисліть масу етанової кислоти що прореагувала

Ответы

Автор ответа: Sixes
47
Дано:
V(H2) = 44.8 л.
--------------------
Найти: m(CH3COOH) - ?
Решение:
2CH3COOH + Mg = (CH3COO)2Mg + H2↑
n(H2) = 44.8/22.4 = 2 моль
n(CH3COOH):n(H2) = 2:1
n(CH3COOH) = 2*2 = 4 моль
M(CH3COOH) = 60 г/моль
m(CH3COOH) = 60 * 4 = 240 г. 
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: nubik2