Предмет: Химия,
автор: Аноним
Який об‘єм водню (н.у) утв під час взаємодії 4,6 г етанолу з калієм
Прошу
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(C2H5OH) = 4.6 г.
---------------------------
Найти: V(H2) - ?
Решение:
2C2H5OH + 2K = 2C2H5OK + H2↑
M(C2H5OH) = 46 г/моль
n(C2H5OH) = 4.6/46 = 0.1 моль
n(H2):n(C2H5OH) = 1:2
n(H2) = 0.1/2 = 0.05 моль
V(H2) = 0.05 * 22.4 = 1.12 л.
m(C2H5OH) = 4.6 г.
---------------------------
Найти: V(H2) - ?
Решение:
2C2H5OH + 2K = 2C2H5OK + H2↑
M(C2H5OH) = 46 г/моль
n(C2H5OH) = 4.6/46 = 0.1 моль
n(H2):n(C2H5OH) = 1:2
n(H2) = 0.1/2 = 0.05 моль
V(H2) = 0.05 * 22.4 = 1.12 л.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: daskakraska
Предмет: Геометрия,
автор: movsisyanophelia
Предмет: Английский язык,
автор: max171260
Предмет: Литература,
автор: Popi1223345
Предмет: Математика,
автор: пофигистка2