Предмет: Химия,
автор: nazarhomyak1234
Який обєм водню (н.у.) виділиться в результаті взаємодії 21.6г алюмінію із сульфатною кислотою
Ответы
Автор ответа:
3
2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2
21.6/27 = x/67.2;
x = (21.6*67.2)/27 = 53.76 л
21.6/27 = x/67.2;
x = (21.6*67.2)/27 = 53.76 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ven9923
Предмет: Немецкий язык,
автор: batalovaa020519
Предмет: Физика,
автор: yos4
Предмет: Математика,
автор: lus19591709
Предмет: Алгебра,
автор: vitaliy2mart