Предмет: Физика, автор: nastjanastaschuk

СРОЧНООО даю 99 БАЛЛОВ
1) земля притягує до себе м'яч із силою 3Н з якою швидкістю цей м'яч притягує до себе землю.

2) лижник масою 70 кг, що має в кінці спуску швидкість 10 м/с зуаиниться через 20сек. після закінчення спуску . Втзначте виличину сили тертя.

3) мотоцикліст , маса якого разом із мотоциклом становить 180 кг розганяється на горизонтній дорозі . визначте прискорення мотоцикла якщо його сила тяги дорівнює 216 Н а кофіціент опору руху 0.04

Ответы

Автор ответа: ТДК
9
1) По третьему закону Ньютона F_{1} = F_{2}.
Ответ -> 3 Н

2) Скорость падает от 10 м/с до 0, значит, лыжник двигается с ускорением (отрицательным)
a =  \frac{ v_{2} - v_{1} }{t} =  \frac{0-10}{20}=-0.5 ( (м/с)/с )
F_{Tp} =  ma = 70*0.5 = 35 (H)
(в векторной форме сила равна -35 Н (по направлению движения))
Ответ -> 35 Н

3) Сила, действующая на мотоциклиста, равняется силе тяги с учтенным коэффициентом сопротивления
F = F_{T} - Nu = F_{T} - mgu = 216 - 9.8*180*0.04 = 145.44 (H)
a = \frac{F}{m} =  \frac{145.44}{180} = 0.808 ( (м/с)/с )
Ответ -> 0.808 (м/с)/с 

vvbarashovsky: у вас опечатка в 3 задаче
vvbarashovsky: исправляйте
vvbarashovsky: вы за скобку вынесли F тяги а это не верно
vvbarashovsky: да верно каждый переводит мову по интуиции
Автор ответа: vvbarashovsky
34
1) по 3 закону Ньютона F1=-F2 ( векторно)  значит Fз=Fм=3Н


2) дано m=70 кг    Vо=10м\с   t=20c   Fтр- ?

по 2 закону Ньютона  F*t=m*Vo     так как V=0

Fтр=mVo\t=70*10\20=35 Н - ответ

3) Дано m=180 кг   Fтяг=216Н    k=0,04     а-?

по 2 закону Ньютона   ma=Fтяг-Fтр
а=(Fтяг-kmg)\m=216\180-0,4=0,8 м\с2- ответ
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: LoriDjen
Предмет: Математика, автор: kotangameryt
Предмет: Геометрия, автор: dasha23k