Предмет: Физика,
автор: оаарвовл
рідина що має поверхневий натяг 0.07 Н/м піднімається на висоту 13.5 мм у у капелярі з внутрішнім діаметром 2 мм яку густину має ця рідина
Ответы
Автор ответа:
39
h=4*сигма/p*g*d
p=4*сигма/g*d*h=4*0,07/10*2*10^-3*13,5*10^-3=1000 кг/м3
p=4*сигма/g*d*h=4*0,07/10*2*10^-3*13,5*10^-3=1000 кг/м3
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: rons228
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: jamiok
Предмет: Геометрия,
автор: Снежанна111111лалулу
Предмет: Математика,
автор: Аноним