Предмет: Физика, автор: pochta863

визначте заряд на обкладинках плоского конденсатора з площею пластин 0,2 см заповненого шаром діелектрика завтовшки 0,3 см з діелектричною проникливістю 7, який зараджено до різниці потенціалів 200В?

Ответы

Автор ответа: tana20101997
13
C=e0*e*S/d=8,85*10^-12*7*0,2*10^-4/0,3*10^-2=41,3*10^-14 Ф
q=C*U=41,3*10^-14*200=82,6*10^-12 Ф
Похожие вопросы