Предмет: Химия, автор: Vgigff

Який обєм водню (н.у) виділився внаслідок взаємодії алюмінію , маса якого становить 10,8 г.із сульфатною кислотою

Ответы

Автор ответа: Sixes
55
Дано:
m(Al) = 10.8 г.
-------------------
Найти: V(H2) - ?
Решение:
2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2
M(Al) = 27 г/моль 
n(Al) = 10.8/27 = 0.4 моль
n(H2):n(Al) = 3:2 = 3/2 = 1.5
n(N2) = 0.4 * 1.5 = 0.6 моль
V(H2) = 0.6 * 22.4 = 13.44 л.

Vgigff: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sanekgrozni1999