Предмет: Химия,
автор: valerikazhukova
Обчислити об.єм карбону оксиду який утвориться внаслідок згорання пропану об.ємом 15.л
Ответы
Автор ответа:
37
C3H8+5O2=3CO2+4H2O
n(C3H8)= 15/22,4=0.7моль
Оскільки пропану 0.7 моль а перед вуглекислим газом стоїть коефіцієнт 3 , отже його буде в стільки ж разів бульше
n(CO2)=0,7•3=2,1 моль
V(CO2)=2.1•22.4= 47 літрів
n(C3H8)= 15/22,4=0.7моль
Оскільки пропану 0.7 моль а перед вуглекислим газом стоїть коефіцієнт 3 , отже його буде в стільки ж разів бульше
n(CO2)=0,7•3=2,1 моль
V(CO2)=2.1•22.4= 47 літрів
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: masonchik221
Предмет: Математика,
автор: kanohihakaga
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: skvorkin282009z
Предмет: Музыка,
автор: Аноним