Предмет: Физика,
автор: Аноним
Допоможіть розв'язати задачу з фізикі.Шматок бурштина 200 сантиметрів кубічних плаває у воді вага в повітрі 5 ньютонів а у воді 2 ньютона знайти густину рідини.
Ответы
Автор ответа:
0
Fa=5H-2H=3H
Fa=po*g*V
po=Fa/(g*V)
po=3/(10*0.0002)=1500 кг/см^3
Fa=po*g*V
po=Fa/(g*V)
po=3/(10*0.0002)=1500 кг/см^3
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fjguvgyhgg
Предмет: Математика,
автор: meratf
Предмет: Алгебра,
автор: rufatmasimov08
Предмет: Литература,
автор: Аноним