Предмет: Химия, автор: СоняКот2000

у розчині масою 120 г міститься глюкоза масою 3 г.Визначте масову частку розчиненної речовини

Ответы

Автор ответа: Potassium
3
120 г = 100%
3 г = х%

120/100 = 3/х

х = 300/120 = 2.5%

СоняКот2000: А ти случайно не знаешь ?
СоняКот2000: Обчисліть масу солі, що лишиться при випарюванні води з розчину масою 150 г, у якому масова частка солі становить 5%
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним