Предмет: География,
автор: tanyaprysyazhn
Обчисліть висоту бархана, якщо відомо: стрімкість його підвітряного схилу - 30 градусів, довжина - 200 м
Ответы
Автор ответа:
7
Маємо прямокутний трикутник, де схил це гіпотенуза=200 метрів, а висота - катет, що лежить навпроти кута 30°. Відомо, що катет, що лежить навпроти кута 30°, дорівнює половині гіпотенузи. Отже, висота барахана=200:2=100 м.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: danilborisenko0341
Предмет: Українська мова,
автор: dianasydeikina
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: 180100
Предмет: Биология,
автор: димасе