Предмет: Химия, автор: 5553535manuk

Один літр розчину (густина 1,31 г/см3) з масовою часткою нітратної кислоти 0,5 розбавили 690 мл води.Яка масова частка кислоти в утвореному розчині?ДАЮ 15 баллів!!

Ответы

Автор ответа: Аноним
79
Решение:
m = pV = 1,31 · 1 = 1,31 кг. = 1310 г.
m(HNO₃) = 1310 · 0,5 = 655 г.
m(нового раствора) = 1310 + 690 = 2000 г.
ω(HNO₃) =  \frac{655}{2000} * 100 = 32,75 %

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: alenatd22