Предмет: Физика, автор: Vlad19T

                   ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!
Велосипедист,що рухається зі швидкістю 9 км/год,починає набирати швидкості і рухаючись із прискоренням 1,5 м/с2 (в квадрате),досягає швидкості 18 км/год.Яким є переміщення велосипедиста за цей час?

Ответы

Автор ответа: Ilah271
17
Vo=9км/год=9000/3600=2,5м/с
V=18км/год=18000/3600=5м/с
a=1,5м/с²
S=v²-vo²/2a
S=5²-2,5²/3=6,25м

Vlad19T: Ответ:6.25м?
Ilah271: да
Vlad19T: Ответ:3.125 м/с
Vlad19T: Там S=25-6.25/3*2=3.125
Ilah271: а=1,5 а не 3
Похожие вопросы