Предмет: Химия, автор: Bogdan1533

1. Обчисліть об'єм етену С2Н4 (н.у.) масою 14

2. Обчисліть молярну масу сполуки, порція якої масою 68г має об'єм 44.8л (н.у)

3. Однакову чи різну кількість речовини мають порції магній оксиду масою 8г і купрум(1) оксиду масою 14,4г

Ответы

Автор ответа: sashapysarchuk
8
1
M=14г
Va=22,4л/моль
n=m/M
M=28г/моль
n=14:28=0,5моль
V(C2H4)=Va*n=22,4л/моль*0,5моль=12,2л
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kisska1985