Предмет: Физика,
автор: Софія17777
яка площа поперечного перерізу нікелівого дроту довжиною 13,75 м,з якого виготовлено спіраль електронагрівального приладу, якщо при напрузі 220 В сила струму у спіралі 4А?
питомий опір нікелю 0,45 Ом*мм2:м
Ответы
Автор ответа:
16
Дано L=13,75 м U=220 В I=4 А p=0,45 ом*м/мм2 S- ?
по закону Ома R=U/I=220/4=55 Ом
R=p*L/S
S=p*L/R=0,45*13,75/55=0,1125 мм2
по закону Ома R=U/I=220/4=55 Ом
R=p*L/S
S=p*L/R=0,45*13,75/55=0,1125 мм2
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: katusha10555
Предмет: Алгебра,
автор: Serenykiy
Предмет: Геометрия,
автор: maximratusnui9022
Предмет: История,
автор: Асюня16
Предмет: Информатика,
автор: viki161718