Предмет: Физика,
автор: Rakin2
автомобіль масою 3 т рушає з місця та через 10 с набувае швидкість 30м/с.визначте силу тяги двигуна .опор руху знехтувати
Ответы
Автор ответа:
201
m=3 т=3000 кг
t=10 c
v=30 м/с
v₀=0
F=?
По второму закону Ньютона:
Если попроще, то сила тяги равна импульсу, деленному на время действия этой силы.
F=3000 кг * 30 м/с / 10 с=9000 Н=9 кН
Відповідь: сила тяги дорівнює 9 кН.
t=10 c
v=30 м/с
v₀=0
F=?
По второму закону Ньютона:
F=3000 кг * 30 м/с / 10 с=9000 Н=9 кН
Відповідь: сила тяги дорівнює 9 кН.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: sad111112
Предмет: История,
автор: ZaliRam
Предмет: Биология,
автор: Bonic228
Предмет: Биология,
автор: кисо3