Предмет: Физика, автор: Yanaigityan19

Сонячного дня довжина тіні на землі від людини зростом 1,8 м дорівнює 90 см а від дерева 10 м чому дорівнює висота дерева

Ответы

Автор ответа: sokolovvovikn
11
H/L=h/l
H=L*h/i=10*1,8/0,9=20 м
Автор ответа: tana20101997
7
Из признака подобия треугольников:
H/S1=h/S2
h=S1*h/S2=10*1,8*0,9=20 м
Похожие вопросы