Предмет: Химия,
автор: blackgirl43
Сполука з гідрогеном має формулу ЕН3. Відносна густина цієї сполуки 8,5. Який це елемент?
Ответы
Автор ответа:
3
Я так розумію, що приведена густина за воднем, тоді:
М(ЕН3)=8,5*2=17 г/моль
Від 17 віднімаємо 3, отримуємо атомну масу Нітрогену - 14 г/моль.
Отже, ми отримали формулу NH3 - амоніак.
М(ЕН3)=8,5*2=17 г/моль
Від 17 віднімаємо 3, отримуємо атомну масу Нітрогену - 14 г/моль.
Отже, ми отримали формулу NH3 - амоніак.
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: bajronerasyl996
Предмет: Українська мова,
автор: dimalakusta944
Предмет: Русский язык,
автор: kamilakalym2019
Предмет: Математика,
автор: ВАНЁК5551