Предмет: Физика,
автор: mizsker
Швидкість автомобіля змінюється за законом υ=10+0,5t. Який модуль рівнодіючої сили, що діє на автомобіль, якщо його маса дорівнюватимє 1,5т?
Ответы
Автор ответа:
6
Ускорение автомобиля
а=v'(t)=0,5 м/с^2.
По второму закону Ньютона
R=ma=1,5·1000·0,5= 750 H= 0,75 kH.
а=v'(t)=0,5 м/с^2.
По второму закону Ньютона
R=ma=1,5·1000·0,5= 750 H= 0,75 kH.
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: zhanatbekmukanov
Предмет: Математика,
автор: mrabovskayaMaria
Предмет: Биология,
автор: Mekka12345