Предмет: Химия, автор: Аноним

Визначити який объем кисню потрiбний для окиснення магнiю кiлькiстю речовини 0,3 моля
срочно пж

Ответы

Автор ответа: ЯковПервый
8
Дано:
n (Mg) = 0.3 моль

Найти:
V (O2) - ?

Решение:
2Mg + O2 = 2MgO

n (O2) = 0.5n (Mg) = 0.5 * 0.3 = 0.15 моль (по уравнению)

V (O2) = n * Vm = 0.15 * 22.4 = 3.36л

Ответ: V (O2) = 3.36л
Похожие вопросы