Предмет: Химия,
автор: polinabanana2003
Даю 10 б пожалуйста, очень нужен ответ.
Обчисліть ступінь окиснення Хрому у сполуці, масові частки елементів у якій відповідно становлять: Са – 26,53%; Сr – 35.37%, О – 38.1%.
informatikschop22sei:
не Са, а К
Ответы
Автор ответа:
0
В умові задачі не кальцій, а калій!
w(К)= 26,53%;
w(Сr)= 35.37%,
w(О)= 38.1%.
формула
n=m/M якщо взяти 100 г речовини , то в ній буде міститись 26,53 г К, 35,37 г Cr. 38,1 г О. Тому знайдемо кількості моль і їх співвідношення
К:Cr:O=26,53/39 : 35,37/52 : 38,1/16 =0,68 :0,68:2,38=1:1:3,5= 2:2:7
К⁺₂Cr⁺⁶₂O⁻²₇
w(К)= 26,53%;
w(Сr)= 35.37%,
w(О)= 38.1%.
формула
n=m/M якщо взяти 100 г речовини , то в ній буде міститись 26,53 г К, 35,37 г Cr. 38,1 г О. Тому знайдемо кількості моль і їх співвідношення
К:Cr:O=26,53/39 : 35,37/52 : 38,1/16 =0,68 :0,68:2,38=1:1:3,5= 2:2:7
К⁺₂Cr⁺⁶₂O⁻²₇
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: 2006meha
Предмет: Математика,
автор: улица2045
Предмет: Геометрия,
автор: ВеликаяВайс