Предмет: Химия, автор: wkola1love

обчисліть об'єм що витрачається та обєм вуглекислого газу що виділяється під час згоряння гліцеролу масою 5 г

Ответы

Автор ответа: Potassium
6
2C3H8O3 + 7O2 = 6CO2 + 8H2O

5/184 = x/156.8;

x = 4.26 л О2

;

5/184 = y/134.4;

y = (5*134.4)/184 = 3.66 л CO2.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: bolatzainab
Предмет: Математика, автор: lefli25079