Предмет: Физика,
автор: АнтоновВалерій
Скільки молекул міститься у воді об’ємом 1,0 л? Срочно плиз.
Ответы
Автор ответа:
17
а)2 молях кисню, б) 0.1 молях води, в)0.1 молях водню, г) 4 молях вуглекислого газу 23 23N = Na x n а) N (О2)= 6,02 x 10 x2 = 12,04 x 10 23 23 б) N (Н2О) = 6,02 x 10 x 0,1 = 0,62 x 10 23 23 в) N(Н2) = 6,02 x 10 x 0,1 = 0,62 x 10 23 23 г) N (СО2) = 6,02 x 10 x 4 = 24,08 x 10
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: iskanderbadigi
Предмет: Биология,
автор: Adikk321
Предмет: Алгебра,
автор: Minho564
Предмет: Математика,
автор: sofyazhukova2