Предмет: Химия,
автор: garber22
Обчислити об`єм водню, який виділиться під час взаємодії з водою кальцію кількістю речовини 3 моль.
Ответы
Автор ответа:
0
Ca+2H2O=Ca(OH)2+H2
3моль--------хл
1моль-------22,4л/моль
х=3*22,4=67,2л
Ответ:67,2л
3моль--------хл
1моль-------22,4л/моль
х=3*22,4=67,2л
Ответ:67,2л
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: danilablinov22710
Предмет: Химия,
автор: loxpisyn780
Предмет: История,
автор: putilinamarina7456
Предмет: Математика,
автор: katiy1
Предмет: География,
автор: alena199814