Предмет: Химия,
автор: karolina020203
Допоможіть зробити 1 варіант з хімії будь ласка.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
B1)2 Mg + O2 = 2 MgO
4 Al + 3 O2 = 2 Al2O3
4 Ag + O2 = 2 Ag2O
S + O2 = SO2
4 P + 5 O2 = 2 P2O5
2) Mr(H2SO4)=98г/моль
W(H)=(2*1)/98=2,04%
W(S)=32/98=32,65%
W(O)=(4*16)/98=65,3%
3)m=M*n
n=2,13
Mr(O2)=16*2=32 г/моль
m=2,13*32=68,16 г
4)N= 6,02*10^23 * 0.25 =150.5*10^21(^ это степень)
5)n= 11/ 44 = 0.25
6)16/28*100=57,15%(ферум)
100-57,15%=42,85% оксиген
4 Al + 3 O2 = 2 Al2O3
4 Ag + O2 = 2 Ag2O
S + O2 = SO2
4 P + 5 O2 = 2 P2O5
2) Mr(H2SO4)=98г/моль
W(H)=(2*1)/98=2,04%
W(S)=32/98=32,65%
W(O)=(4*16)/98=65,3%
3)m=M*n
n=2,13
Mr(O2)=16*2=32 г/моль
m=2,13*32=68,16 г
4)N= 6,02*10^23 * 0.25 =150.5*10^21(^ это степень)
5)n= 11/ 44 = 0.25
6)16/28*100=57,15%(ферум)
100-57,15%=42,85% оксиген
karolina020203:
Велике спасибі
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: polinkamnp
Предмет: Литература,
автор: kamillakurganova16
Предмет: Другие предметы,
автор: dozzakykjlaf
Предмет: Математика,
автор: ArsenHelp
Предмет: Геометрия,
автор: Taya27122001