Предмет: Химия,
автор: denzikato
4. Провели випарювання 1,2 кг розчину з масовою часткою солі 20%. Маса розчину після випарювання дорівнює 1 кг. Якою стала масова частка солі в новоутвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
1,2*0,2=0,24 кг соли
0,24/1*100%=24%
0,24/1*100%=24%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: bosbosbosbos2381867
Предмет: Русский язык,
автор: tolyazazg
Предмет: Английский язык,
автор: sofiabobrova148
Предмет: Биология,
автор: Killgrave
Предмет: Математика,
автор: наська107