Предмет: Физика, автор: Тарас03

при напрузі на кінцях проводника 2В сила струму в ньому 0,5 А.Якою буду сила струму в провиднику,Якщо напруга на його кінця збільшиться до 4 В?

Ответы

Автор ответа: Regent1828
1
Сопротивление проводника: R = U/I = 2:0,5 = 4 (Ом)
Сила тока в проводнике при U₁ = 4B:
                         I₁ = U₁/R = 4:4 = 1 (A)

Ответ: 1 А.

Тарас03: спасибо
Regent1828: Да не за что..))
Тарас03: (^-^)
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ленна21
Предмет: Математика, автор: регинамурр