Предмет: Физика, автор: valentinayatsura

Довжина пружини дорівнює 10 см. Під дією сили 4 Н пружина видовжилась на 2 см. Якою буде довжина пружини, якщо на неї діятиме сила 18 Н?

Ответы

Автор ответа: WRITERDREAMS
30
x1=10 см=0,1м                     Fупр=kx ⇒ k=F1/x1=40Н/м
F1=4Н                                   Fупр=kx ⇒ x3=F2/k=0.45м   
х2=2 см=0,02м
F2=18Н
x3 - ?
Похожие вопросы