Предмет: Химия,
автор: danmar29
зразок кальцію масова частка домішок в якому 4% взаємодіє з водою. Який об'єм газу виділиться при взаємодії з водою зразка масою 5,6 г?
СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
5
Находим массу Са
5,6*0,96=5,376г
5,376 хл
Са+2Н2О=Са(ОН)2+Н2
40 22,4
х=3,01л
5,6*0,96=5,376г
5,376 хл
Са+2Н2О=Са(ОН)2+Н2
40 22,4
х=3,01л
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: azamanbekov11
Предмет: Физика,
автор: annakilimnik68
Предмет: Литература,
автор: bekinaledija
Предмет: Химия,
автор: treurem0265