Предмет: Математика, автор: Nastyna2007

Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо за 2 цілих 4/5 кг заплатили 84 грн.

Ответы

Автор ответа: ДИМАШНЫШАНБАЙ
3
84 разделить на 2 4/5=14 5/10


Nastyna2007: Спасибо
Похожие вопросы