Предмет: Математика,
автор: Nastyna2007
Скільки коштує 1 кг цукерок, якщо за 2 цілих 4/5 кг заплатили 84 грн.
Ответы
Автор ответа:
3
84 разделить на 2 4/5=14 5/10
Nastyna2007:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: valeria5214
Предмет: Химия,
автор: podarok1616000
Предмет: Математика,
автор: tkacheva88
Предмет: География,
автор: ivanzubko