Предмет: Физика, автор: Alica3Kit

Розрахуйте напруга на кінцях лінії електропередачі довжиною 0,5 км при силі струму в ній 15 А, якщо дроти, виготовлені з алюмінію, мають площу поперечного перерізу 14 мм2.

Ответы

Автор ответа: Ane4kaBr
2
R=p×l/s=0.028×500/14=1ом
U=I × R= 15× 1 = 15в
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: daria8mela
Предмет: История, автор: saidaerkinbek