Предмет: Химия,
автор: khaianastia
Кальций карбонат масою 0.5 кг обробили розчином нітратної кислоти. Обчисліть масу солі, що можна добути в такий спосіб
Ответы
Автор ответа:
35
СаСО3+2НNO3=Ca(NO3)2+CO2+H2O
Из 100 грамм карбоната кальция образуется 164 грамм соли, а из 500 грамм образуется Х. Х=500*164/100=820 грамм соли образовалось.
Из 100 грамм карбоната кальция образуется 164 грамм соли, а из 500 грамм образуется Х. Х=500*164/100=820 грамм соли образовалось.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: olgaklimenko262009
Предмет: История,
автор: darasytnik91
Предмет: Физика,
автор: UwUmaJIouUwU
Предмет: Математика,
автор: ryabkov0303
Предмет: Литература,
автор: Yana891456