Предмет: Физика,
автор: baranoleg14
Яка маса 3л олії густиною 900кг/м3?
Ответы
Автор ответа:
11
m = ρV
V = 3*0,001 = 0,003 м^3
m = 900*0,003 = 2,7 кг
V = 3*0,001 = 0,003 м^3
m = 900*0,003 = 2,7 кг
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: viktoria0kulinska
Предмет: Математика,
автор: saniazanalinova320
Предмет: Литература,
автор: prostoprofil
Предмет: Литература,
автор: morozi
Предмет: Алгебра,
автор: геночка1