Предмет: Химия,
автор: korobnik067
обчисліть масу 3 моль карбон (4) оксиду
Ответы
Автор ответа:
2
Карбону (IV) оксид має формулу СО2. Його молярна вага становить 12 +2*16 = 44 г/моль (дорівнює відносній молекулярній вазі)
Щоб розв`язати задачу, треба 3 моль речовини помножити на молярну вагу, тобто 3 моль * 44 г/моль = 132 г
Щоб розв`язати задачу, треба 3 моль речовини помножити на молярну вагу, тобто 3 моль * 44 г/моль = 132 г
Автор ответа:
3
n(CO₂) = 3 моль
Mr(CO₂) = 44 г/моль
m(CO₂) = ?
n =
⇒ m = n · M = 3 · 44 = 132 г.
Mr(CO₂) = 44 г/моль
m(CO₂) = ?
n =
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: izarislava
Предмет: Русский язык,
автор: milanasharab
Предмет: Литература,
автор: m7245698
Предмет: Математика,
автор: армен17