Предмет: Физика,
автор: Ivanenok
Під дією сили 40 н пружина стикнулася на 2 см. Укажіть жорсткість пружини
Ответы
Автор ответа:
5
F=kx
k=F/x=40/0,02=2000 Н/м
k=F/x=40/0,02=2000 Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: flashkasv
Предмет: Українська мова,
автор: anastasiabasko09
Предмет: История,
автор: hodirevaalina681
Предмет: Математика,
автор: Darinachkaa
Предмет: Биология,
автор: Элен881