Предмет: Химия, автор: Veronica198

який об'єм кисню (н.у) потрібен для спалювання 0.23 кг етанолу?

Ответы

Автор ответа: Potassium
66
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

0.23 kg = 230 г;

230/46 = x/67.2;

x = (230*67.2)/46 = 336 (л)

darynakuzmenko4: А що таке 67.2?
Potassium: молярний об'єм(22.4 л/моль), помножений на 3 ( коефіціент біля запису 3 )
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zalimariev