Предмет: Физика, автор: sonyk3

Кубок об'ємом 300 см3 притягується ядо Землі з силою 57,9 Н. З якого матеріалу виготовлений кубок???

Ответы

Автор ответа: YarikGood1
5
Дано:
V = 300 см³
F = 57,9 Н
g = 10 Н/кг
ρ - ?
Розв'язання
300 см³ = 0,0003 м³
ρ =  \frac{m}{V}
m =  \frac{F}{g}
m =  \frac{57,9}{10} = 5,79 (кг)
ρ =  \frac{5,79}{0,0003} = 19300 (кг/м³)
Вiдповiдь: так як ρ = 19300 кг/м³, то за означенням кубок виготовлен iз золота.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: dm234758
Предмет: Математика, автор: utyf2004ui