Предмет: Українська мова, автор: rjtercentr

допоможіть написати твір "мої друзі" з використанням однорідних членів речення

Ответы

Автор ответа: akuzhin26
1
Кажуть, що справжніх друзів не може бути багато. Я вважаю, що це правильно. У мене є безліч знайомих, проте справжніх друзів лише двоє. Це мої однокласники Ігор і Андрій.

Чому саме їх я вважаю моїми друзями? Відповідь проста: мені з ними цікаво, приємно. І, головне, вони завжди допоможуть у скрутну хвилину порадою і ділом. Вони доводили це неодноразово.

Так сталося, що ми троє живемо поруч, в одному мікрорайоні. Тому немає особливих проблем із зв'язком. Ми бігаємо один до одного в гості, разом робимо уроки, ходимо гуляти. Оскільки ми вважаємо себе справжніми друзями, то намагаємося зацікавити і розважити один одного. У мене вдома є безліч книжок та ігор, тому я часто запрошую Андрія та Ігоря до себе в гості. Поки ми граємося, мама готує нам смачний обід. А потім, буває, усі разом робимо деякі складні завдання. Іноді ми ходимо додому до Андрія грати на комп'ютері. Я хочу в майбутньому серйозно зайнятися програмуванням, і в цьому мені допомагає Андріїв батько Олексій Миколайович. Він працює програмістом у фірмі й досконало знає свою справу.

У школі щирі приятельські стосунки між нами не зникають. Навпаки, ми намагаємося триматися разом, не давати ображати жодного з нас. Якщо сталася з кимось з нас неприємність чи в чомусь не поталанило, то ми робимо усе, щоб допомогти чи заспокоїти товариша.

Ми товаришуємо вже два з половиною роки. Бували і суперечки, і непорозуміння, і розрив стосунків. Але через певний час усі ми намагались їх відновити. І це нам вдавалося. Я думаю, що друзями ми залишимося на все життя.

rjtercentr: покажи однорідні члени речення
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: mariia982
1. Початкова форма дієслова, що означає дію, але не вказує на час, особу, спосіб,число та рід ,називається: А)  неозначеною формою дієслова;                                                     Б)  особовою формою дієслова;                                                  В)  безособовою формою дієслова ; Г)  такої форми дієслова немає. 2.За особами і числами дієслова змінюються: А) у теперішньому і майбутньому часах;           Б) у теперішньому і минулому часах;                 В) у майбутньому і минулому часах ; Г) у теперішньому, минулому і майбутньому часах. 3. У реченні Під твоїм високочолим небом гартував я душу молоду  присудок стоїть у формі : А)  минулого часу;                                                    Б)  складній формі майбутнього часу;                                                 В)  складеній формі майбутнього часу ; Г)  теперішнього часу. 4. У котрому рядку всі дієслова тільки майбутнього часу:  А) яснішає, хвилюється,відкрили, чорнітимуть ;                Б) працюватимеш, буде радіти, крикнемо, вистоїш;      В) робите, їмо, дасте, виїжджатимеш; Г) заробили, стукнуть, впіймаєш, почув. 5.У котрому рядку всі дієслова тільки недоконаного виду: А) лити, креслити, важити, стояти;                                        Б) казати, пливти, навчити, відпрацювати;                                        В) дивитися, вітати, завершити, скоротити; Г) написати, вирішувати, повторювати, обирати. 6. У котрому рядку всі дієслова наказового способу: А) змагайтеся, відповідав би, допоможеш, заграємо; Б) станьмо, робіть, виконуй, кличте;                                      В) накреслю,знайдуть, клеїте, вистою; Г) прослухав би, говори, пам'ятаймо, виконають. 7. Установіть відповідність між підкресленим дієсловом і  тим, яку синтаксичну роль він виконує в реченні: 1. Лиш боротись – значить жить.                       А) присудок; 2. Прилітає зозуленька над ними кувати.          Б) додаток; 3. Батьки навчили мене жити чесно.                  В) обставина; 4. Важка сива хмара нависла над степом.          Г) підмет. 8. Установіть відповідність між дієсловами та їх видо-часовими формами: 1. пишуть       А) проста форма майбутнього часу, доконаний вид; 2. намалюю   Б) складна форма майбутнього часу, недоконаний вид; 3. пратиму     В) складена форма майбутнього часу, недоконаний вид; 4. буду знати  Г) теперішній час, недоконаний вид. 9. Вставте пропущену букву (2б ): Стан…ш, люб…ш. каж…мо, сі…мо. сто…мо. поміт…ш, вирост…ш, перемож…мо, крут…те, вивч…мо, говор…мо, переход…ш, пиш…ш. 10.   Запишіть речення. Визначте граматичну основу.  Запаморочливо пахло в’янучим листям, хмелем і калиною. Стежку в поле листям замело.  Осіннім морозцем прибило  кетяги горобини. З лісу повіяло прохолодою​
Предмет: Математика, автор: mylittlepony2003