Предмет: Физика, автор: LesIaMaer2

Яку силу треба прикласти щоб стальну деталь масою дві тонни тягнути по льоду

Ответы

Автор ответа: YarikGood1
1
 За умовою m = 2 т. За означенням μ = 0,02, g = 10 Н/кг. Знайдемо F, якщо 2 т = 2000 кг:
F = μN
N = mg
N = 2000 * 10 = 20000 (Н)
F = 0,02 * 20000 = 400 (Н)
 Вiдповiдь: F = 400 Н.
Похожие вопросы