Предмет: Физика,
автор: fomaskryl
ВЫРУЧИТЕ прошу
За допомогою пружини жорсткистью 96Н/м брусок масою 2,4 кг ривномирно тягнуть по столу. Яким буде выдовдженння пружини якщо коефициент тертя миж бруском и столом доривнюе 0,2
Ответы
Автор ответа:
1
При равномерном движении k*x-u*m*g=0
x=u*m*g/k=0,2*2,4*10/96=0,05 м
x=u*m*g/k=0,2*2,4*10/96=0,05 м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: izuymnikovniki49
Предмет: Математика,
автор: ksysha5070
Предмет: Українська література,
автор: katyaparkhomenko25
Предмет: Математика,
автор: Аноним